Тюнер Т2 з Wi-Fi відкриває вам доступ в інтернет і спеціальним програмам, таким як: YouTube, онлайн кінотеатр, пошта, погода та інше.
Спочатку з настроюванням каналів все досить просто: достатньо підключити саму антену в приставку, а її до телевізора.
Далі провести настройку (пошук) каналів в меню і все.
Але зараз мова йде не просто про цифровому телебаченні, а про інтернет в телевізорі. Так, що приступи до налаштування мережі. На старті так само потрібно придбати Wi-Fi адаптер і вставити його в приставку. В характеристиках моделі вказується, з якими адаптерами вона може взаємодіяти.
Так само нам знадобиться сам Wi-Fi, адже без нього нічого і не буде.
В меню тюнера заходимо в пункт «Система» ---> «Налаштування мережі».
Якщо ви вірно обрали Wi-Fi адаптер, то почнеться пошук мереж та у віконці висвітитися список знайдених, серед них має бути і ваша.
Після цього натискає на домашню мережу і вводимо свій пароль. Надалі пароль зберегтися і приставка буде автоматично підключатися. Повторно процедуру потрібно буде робити тільки в тому випадку, якщо ви поміняєте код доступу.
У разі, якщо ви вказали код доступу вірно, то навпаки мережі буде віконце з галочкою, це говорить про те, що тюнер Т2 під'єднаний до інтернету.
Тепер трохи зайдемо в сам інтернет. Для цього в меню тюнера знаходимо розділ «USB»---> «Інтернет».
Тут і з'являється список доступних серверів, у нашому випадку це: погода, YouTube, Gmail, RSS, IPTV і Megogo. Нічого вигадувати не намагаємося і заходимо в найпопулярніше додаток YouTube.
Звичайно, що перше кидається в очі – дизайн, він значно відрізняється від того, що ми звикли бачити через комп'ютер. Варто відзначити, що зовнішній вигляд буде змінюватися в залежності від Wi-Fi тюнера. Однак у нашому випадку функціонал тут вельми зручний. Є список жанрів відео, список останніх оновлень і скріншот з відео.
Якщо шукаємо щось конкретне, то використовуємо рядок «Пошук».
Приставка Т2 швидко з цим справляється і видає нам понад трьох тисяч результатів. У разі, якщо ви хочете конкретне відео, то і треба вводити додаткову інформацію.
Щоб переглянути ролик, просто тиснемо на скріншот на правій стороні і підтверджуємо кнопкою «Ок». На тестуванні все йшло без гальмування і глюків. Якщо у вас таке відбувається, то це можуть бути неполадки в мережі або з маршрутизатором.
Переходимо назад в список «Інтернет» і знаходимо додаток - IPTV (інтернет-телебачення). Тут необхідно зробити кілька налаштувань.
Для цього необхідно зв'язатися з вашим провайдером і запросити файл у форматі m3u. Він буде містити ті канали, які транслюються в даній мережі. У разі відсутності цієї можливості, просто знайдіть всі в інтернеті і перекиньте на флешку, потім вставити її в приставку.
Після цього повинно з'явитися наступне вікно з каналами. Сюди можна завантажити безліч плейлистів, тільки треба примудритися, щоб знайти їх джерело.
Далі, за допомогою традиційного перемикання на пульті, міняємо канали. Якість виведеного зображення буде залежати від плейлиста, якщо воно погане – потрібно міняти джерело каналів.
Тепер перейдемо до ще одного з додатком нашого тюнера з Wi-Fi – Megogo. Інтерфейс і управління таке ж як і на YouTube. Тільки, на жаль, більша частина контенту – платна. Але при сильному бажанні можна оплатити передплату і насолоджуватися переглядом.
З додатком «Погода» все ще простіше – натиснули і вибрали потрібний регіон.
Так само ще тут є пошта, але з активацією кожен повинен визначитися сам, адже її перегляд – це особисте, а при виведенні на телевізор її можуть побачити всі.
Так як вбудованого браузера тут немає, то виробник встановив читання RSS, щоб можна було читати новини. Перед глядачем з'являється список новин, який поділений за жанрами.
У деяких Т2 тюнерів з Wi-Fi є додаткова функція запису. Для того, щоб нею скористатися треба вставити приставку флешку або інший накопичувач, і в меню запису вказати найменування диска. Тут же ще можна встановити таймер, щоб тюнер сам вибрав цю функцію в потрібний час і записав ваш улюблений серіал.
Ось таким чином виглядає підключення та налаштування тюнера Т2 з Wi-Fi. Звичайно, деякі елементи і деталі можуть відрізнятися в залежності від моделі, але принцип скрізь однаковий.
Назва джерела: satellite
Ссылка для перехода в раздел "Оборудование двойного назначения (безлицензионное для радио электронной борьбы)":
https://specantenna.com.ua/ua/g95398447-oborudovanie-dvojnogo-naznacheniya