Відповідайте, будь ласка, самі собі на питання: «чи Уявляєте ви своє життя без мобільного телефону?». Навряд чи. Сьогодні телефон є і у дитини, і у пенсіонера, і у бізнесмена, і домогосподарки. І кожного мобільний телефон пов'язує з рідними, близькими, друзями, партнерами по роботі.
Але дуже часто буває так, що вдома, у своїй квартирі, ви залишаєтеся без зв'язку, причому це стосується всіх без вийнятку мобільних операторів – немає сигналу і все тут. Так, щороку виростають, як гриби після дощу, нові будинки і навіть цілі мікрорайони, але проблема сигналу стільникового зв'язку не вирішується, а лише посилюється. І причина тому – залізобетонні перекриття, які або дуже погано, або зовсім не проводять радіосигнал. Інша причина – віддаленість від базової станції і недостатньо якісна робота операторів сотої зв'язку.
Але головне – вирішення цієї проблеми є. Установка підсилювача сигналу GSM (репітера). Причому рішення перевірене, ефективне, раціональне і на 100% виправдане. Це реальна економія вашого часу та коштів – і ви легко переконаєтеся в цьому самі.
Правильно підібрати репітер gsm, правильно встановити і правильно налаштувати. У всіх цих питаннях вам допоможуть розібратися наші досвідчені фахівці.
Система посилення стільникового 3G/GSM сигналу включає в себе:
- підсилювач GSM (репітер);
- внутрішні антени для кімнат (їх кількість залежить від загальної площі квартири та її планування);
- зовнішня антена, яка приймає сигнал від базової станції оператора;
- розподільник сигналу (сплітер, відгалужувач);
- а також коаксіальний кабель та інші витратні матеріали.
Наші покупці дуже часто задають нам питання: що ж є першочерговою ланкою у цьому ланцюзі? Звичайно ж, це репітер. Вибраний гарний репітер і правильна настройка репітера можуть не просто значно поліпшити якість стільникового зв'язку, але і в буквальному розумінні слова «оживити» зону, яка до цього була «мертвою». Постійне спілкування по мобільному телефону, відправка повідомлень і різних файлів – більше не проблема.
В першу чергу, на технічні характеристики обладнання. Далі подивіться на його потужність – ви самі розумієте, що краще купити репітер «з запасом потужності. Нове будівництво поруч, постійні капремонти – одним словом, перешкод на шляху сигналу сотої зв'язку буде ставати більше з кожним роком. Але запас потужності дозволить пристрою легко з ними справлятися.
І ще – не економте на установці репітера фахівцями, щоб в майбутньому не переробляти і не платити за роботу двічі. Якісна робота, професійна допомога, огляд та порівняння моделей, розрахунок вартості – ми допоможемо вам у цих та інших питаннях.