2 462 ₴
1 970 ₴
Модуль 420-480MHz LoRa з радіатором, Signal Booster Transmit Receive Two-Way Power для двостороннього посилення сигналу.
Перш ніж підключити живлення - звичайним тестером поміряйте змінну напругу між мінусом/корпусом підсилювача і мінусом джерела живлення.
Не повинно бути напруги. Якщо є наприклад 70V, то спочатку потрібно розібратися із заземленням і антен, і блоку живлення. Інакше підсилювач згорить.
Опис:
-Модуль двостороннього посилення сигналу серії AB-IOT-433 призначений для різних застосувань у діапазонах частот 420-480MHz. Його компактний розмір та зручність використання полегшують розробку продуктів для потужних та далеких додатків у цьому діапазоні частот.
-В основному використовується у різних випадках, де є особливі вимоги до дальності передачі сигналу та стабільності з'єднання. Наприклад: літак із дистанційним керуванням 430MHz, бездротова система збору даних 430MHz, LoRa і т.д.
-Використовується модуль двостороннього посилення збільшення відстані передачі.
-Вбудована інтелектуальна схема дискримінації прийому/надсилання не вимагає зовнішнього обладнання для забезпечення прийому/надсилання сигналів управління перемиканням.
-За замовчуванням модуль працює в режимі прийому та підсилює прийнятий сигнал. Коли переднє обладнання виявляє передачу зовнішніх сигналів, воно миттєво перемикається в стан передачі та посилення.
-Посилення передачі регулюється вручну, що є зручним для сумісних бездротових пристроїв з різною потужністю передачі.
Канал прийому/відправлення має високий ступінь ізоляції, а канал прийому може витримувати сильні зовнішні перешкоди, не спричиняючи самозбудження контуру.
-Сумісний з різними методами модуляції, такими як LoRa та FSK/ASK/OOK/MSK/GFSK.
-Робоча смуга частот за замовчуванням становить 420-480MHz.
Параметри:
Робочий діапазон частот: 420-480MHz
Прийом посилення: 11дБ±2dB
Приймальний коефіцієнт шуму: ≤2,0dB
Посилення передачі: 5dB - 11dB (± 2dB) регулюється
Поріг розпізнавання для перемикання прийому та відправлення: -2dBm
Діапазон вхідної потужності: 1-25dBm
Максимальна потужність передачі:
-31,5dBm (1,4W) при напрузі живлення 3,7V
-33,5dBm (2,3W) при напрузі живлення 5,0V
-34,5dBm (2,8W) при напрузі живлення 6,0V
Індикація робочого стану:
-Статус отримання: зелене світло увімкнено, синє світло вимкнено.
-Статус передачі: синє світло увімкнено, зелене світло вимкнено
-У режимі роботи TDD синій та зелений індикатори блиматимуть по черзі.
Робоча напруга:
-Напруга джерела живлення може становити від 3,6V до 6,0V.
-Максимальна потужність передачі збільшується зі збільшенням напруги живлення.
Робочий струм:
Статус прийому: 10mA (±3mA)
Статус передачі:
-≤800mA (джерело живлення 3,7V)
-≤1000mA (джерело живлення 5,0V)
-≤1500mA (джерело живлення 6,0V)
Розміри патч-модуля: 38,2 мм * 26,2 мм * 4,5 мм (Д * Ш * В)
Примітки:
-Робоча напруга впливає лише на максимальну потужність передачі і мало впливає на коефіцієнт посилення передачі. Тому для додатків, де вихідна потужність зовнішнього обладнання невелика, зазвичай рекомендується використовувати літієву батарею 3,7V для прямого живлення або джерело живлення 5,0V і немає необхідності використовувати батарею 6,0V.
-Оскільки максимальний коефіцієнт посилення передачі модуля становить близько 11dB, якщо фактична вихідна потужність модуля може досягати максимуму, вихідна потужність зовнішнього обладнання має бути достатньою. Наприклад, якщо фактична вихідна потужність досягає 34,5 dBm при напрузі джерела живлення 6,0 V, вхідна вихідна потужність пристрою повинна досягати 13,5dBm (23,5 + 11 = 34,5). Якщо вихідна потужність зовнішнього пристрою становить лише 10dBm, навіть якщо робоча напруга становить 6,0V, фактична вихідна потужність модуля може досягати лише 21dBm замість 34,5dBm. Будь ласка, зверніть увагу на цей момент.
-У звичайних обставинах передача з максимальним коефіцієнтом посилення (потужності) не рекомендується, оскільки чим більша потужність передачі, тим більша споживана потужність та тепловиділення. Якщо потужність велика, це вкрай невигідно для обладнання з батарейним живленням. При фактичному використанні рекомендується регулювати посилення під час тестування області покриття, щоб воно могло відповідати фактичним вимогам покриття, а невеликий надлишок краще.
-Щоб забезпечити надійне перемикання, потужність передачі зовнішнього обладнання повинна мати запас не менше 3dB, тобто мінімальна потужність передачі зовнішнього обладнання не може бути нижчою за 1dBm, в іншому випадку це може викликати нестабільність перемикач приймання/передачі.
-Коли модуль працює, більшість послідовності перебуває у стані прийому, а струм може прийому становить близько 10mA. Коли модуль переходить у стан передачі і передає на максимальну потужність, миттєвий струм може досягати 1,5А. Оскільки послідовність передачі зазвичай дуже коротка (зазвичай кожна група пакетів даних має рівень мс або навіть us), тому середній струм зазвичай не перевищує 200mА протягом усього робочого періоду.
Увага: модуль не рекомендується використовувати в додатках з постійним випромінюванням (тобто синім світлом, що завжди горить)! Якщо необхідно працювати в режимі постійної передачі та потужність передачі висока (близько 2,8W), буде великий струм та серйозне виділення тепла. У цей час необхідно додати додаткові заходи для розсіювання тепла (наприклад, додавання радіатора або вентилятора), інакше максимальна потужність передачі автоматично зменшуватиметься через високу температуру, а у важких випадках модуль підсилювача згорить.
Метод регулювання посилення передачі:
Посилення передачі, коли потенціометр повертається проти годинникової стрілки остаточно, становить 5dB;
Посилення передачі при повороті потенціометра до кінця складає 11dB.
Поради: Вихідна потужність пристрою верхнього рівня повинна бути як мінімум на 3dB вище за поріг перемикання. Це означає, що вихідна потужність пристрою верхнього рівня не може бути нижчою за 1dBm, в іншому випадку це може призвести до нестабільної роботи.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Користувацькі характеристики | |
Бренд | XT-XINTE |
Вид | діапазонні |
Тип ВЧ-з'єднувачів | SMA-female |